Mietczyński sportowo

Kategoria

Gaming

Demografia widowni

Kobiety: 38%

Mężczyźni: 62%

Wiek: 18-24(48%)

Statystyki

Subskrybenci YT: 57 400

Obserwujący na Instagramie: 170 000

Średnie wyświetlenia wideo: 75000

Mietczyński, czyli Bartłomiej Szczęśniak to popularny youtuber, satyryk i vloger, znany z omawiania lektur szkolnych, recenzowania filmów i freestylu kulinarnego. Od niedawna, zaangażowany w swój nowy kanał na YouTube- “Mietczynski sportowo”, gdzie realizuje swoją pasję wokół piłki nożnej.

Bartek to prawdziwy wybawca niejednego maturzysty, z jego filmami na YouTube do egzaminu dojrzałości przygotowywała się cała Polska.Jak się jednak okazuje, literatura i gotowanie to nie jedyne pasje Bartka, bo od niedawna możemy zobaczyć go także na kanale “Mietczyński sportowo”, gdzie koncentruje się przede wszystkim na grach, takich jak: Fifa oraz Football Manager, gdyż jest zapalonym fanem piłki nożnej. Freestylowo komentuje swoje poczynania w grze, co uwielbiają jego widzowie, a jego filmiki cieszą się wysoką oglądalnością i uznaniem wśród stałych fanów.

Z pewnością na nowego rodzaju treści nie zawiodą się także fani klasycznego stylu Mietczyńskiego, gdyż jego nowy sportowy kanał, również utrzymany jest w podobnej narracji z dużą dawką rozrywki i mietczyńskiego humoru.

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Chcesz podjąć z nami współpracę?

Jeżeli chcesz dołączyć do naszej sieci lub przeprowadzić kampanię z naszymi twórcami – wystarczy, że napiszesz do nas wiadomość!