Lifetube dla talentów

Twój talent - Nasza pasja, zaangażowanie i know-how.

Pomożemy Ci rozwinąć skrzydła i przenieść Twoją twórczość na wyższy level.

Ty czerpiesz zyski - my satysfakcję.

Let’s do it together!

Dlaczego my?

Bo Ty będziesz miał przestrzeń do tworzenia - a my zajmiemy się optymalizacją i formalnościami.

Wyższe zarobki

Posiadamy autorskie narzędzia, które pomagają nam w optymalizacji zarobków z AdSense, dywersyfikacji źródeł przychodu oraz kapitalizacji marki osobistej naszych twórców.

Kompleksowe wsparcie

Oferujemy wsparcie przy tworzeniu treści do mediów społecznościowych. Nasz doświadczony zespół pomoże Ci rozwiązać każdy problem związany z działalnością w internecie.

Management

Oferujemy wsparcie przy tworzeniu treści do mediów społecznościowych. Nasz doświadczony zespół pomoże Ci rozwiązać każdy problem związany z działalnością w internecie.

Produkty

Posiadamy autorskie narzędzia, które pomogą Ci rozwijać karierę, docierać do nowych widzów, a także dywersyfikować źródła przychodu.

Lifetube Max

Zastanawiasz się nad tym, czy możesz zarabiać jeszcze więcej z reklam na Twoim kanale na YouTubie? W tej kwestii też możesz na nas liczyć! Nasze narzędzie Lifetube Max pomoże Ci zwiększyć Twoje przychody z AdSense nawet do 20%!

Dowiedz się więcej

Lifetube Data

Skutecznie pomożemy Ci w rozwoju kanału, wykorzystując narzędzie Lifetube Data, które analizuje ponad 100 różnych metryk. Zwiększymy Twoje zasięgi i przychody z kanału na YouTubie, przeprowadzając konsultacje, analizy i audyty.

Dowiedz się więcej

Lifetube Content Lab

Chcesz zmaksymalizować zyski ze swoich materiałów wideo? Postaw na multiplatformowość! Pomoże Ci w tym nasz dział Content Lab. Dzięki niemu Twoje przychody pasywne i zasięgi zwiększą się nawet 6-krotnie.

Dowiedz się więcej

Lifetube Labels

Chcesz przygotować dla swoich widzów coś wyjątkowego? Razem z nami możesz stworzyć autorskie produkty i usługi! Nie musisz przejmować się obsługą i formalnościami. Zajmiemy się finansowaniem, produkcją, dystrybucją, a nawet rozliczeniami i wsparciem prawnym.

Dowiedz się więcej

Lifetube Management

Dołączając do Lifetube trafisz pod skrzydła doświadczonego managera, który doskonale rozumie specyfikę branży. Stanie się Twoim opiekunem, doradcą i przedstawicielem. Przyciągnie do Ciebie marki, przeprowadzi przez cały proces realizacji kampanii, a także wesprze w każdej sytuacji.

Dowiedz się więcej

Poznaj opinie naszych twórców

Współpracę z nami polecają najpopularniejsi twórcy.

Zmalowana

Doceniam współpracę z Lifetube za to, że pomagają mi dotrzeć do dużo większej grupy klientów.

Panna Joanna

Pomoc Lifetube doceniam głównie za to, że nie muszę skupiać energii na formalnościach, które nie są moją mocną stroną.

Adrianna Grotkowska

Moja managerka zajmuje się kontaktem z klientami, a ja mogę tworzyć wysokiej jakości materiały i poświęcać im maksymalną ilość czasu.

EmiFlesh

Sieć partnerska i posiadanie managerki pomaga mi bardzo w kontaktach z markami. Dzięki nim nie muszę martwić się o załatwianie spraw formalnych.

Kamil-In Travel

Sieć pomaga w rozwoju, łączy twórców oraz dzięki niej dostajemy wiele narzędzi kreatywnych do tworzenia treści.

Rynn Rysuje

Mam nadzieję, że dzięki współpracy z Lifetube moje rysunki ożyją, dotrą do zupełnie nowych odbiorców i dostarczą im rozrywki, a ja zyskam kolejny sposób na twórcze realizowanie się.
prawie
70
milionów złotych wypłaconych twórcom 
w 2022 roku.
średnio
2000
współprac na linii 
marka-influencer rocznie
średnio
600
klientów rocznie
18%
średni wzrost RPM na zrzeszonych kanałach w porównaniu r/r
12%
udziału w oglądalności całego YouTube'a w Polsce
1500
współpracujących twórców w bazie

FAQ

Najczęściej zadawane pytania.

Nie, współpracujemy z twórcami, którzy tworzą content na różnych platformach społecznościowych.

W Lifetube posiadamy szeroką ofertę współpracy dla twórców. Każdy influencer, który do nas dołącza, ma możliwość wybrania zakresu współpracy i naszego wsparcia. Naszą ofertę dzielimy na:
Sieć MCN - w ramach obsługi przez sieć MCN wspieramy twórców prowadzących kanał na YouTubie na płaszczyźnie technicznej, strategicznej, kreatywnej i graficznej. Naszym głównym celem jest rozwój i dynamiczny wzrost zasięgów, co przekłada się na wpływy z AdSense.
Management - w ramach Managementu oferujemy twórcom wykwalifikowanego managera, który reprezentuje ich w rozmowach biznesowych, wspiera w zdobywaniu i koordynacji współprac, a także pomaga w codziennej pracy. Jest to kompleksowa pomoc, która ułatwia generowanie przychodów z mediów społecznościowych, a także pomaga rozwiązywać problemy z nią związane.
Usługi zwiększające przychody - w ramach oferty Lifetube przygotowaliśmy pakiet narzędzi i usług, które zwiększają przychody twórców z ich marki osobistej oraz pomagają dywersyfikować przychody. Nasze usługi umożliwiają m.in. stworzenie autorskich produktów, maksymalizację zysków z materiałów wideo, a także optymalizację reklamową.
Zakres współpracy jest negocjowany indywidualnie z każdym zainteresowanym, który chce dołączyć do Lifetube. Dzięki temu dopasowujemy go do potrzeb zarówno twórcy jak i jego widowni.

Nie. W Lifetube współpracujemy również z twórcami, którzy rozliczają się jako osoba fizyczna na podstawie umowy.

Tak samo jak w przypadku rozliczenia bezpośrednio z platformą YouTube, płatności z AdSense realizowane są co miesiąc.

Warunki współpracy z każdym zainteresowanym twórcą omawiamy indywidualnie. Jeżeli aktywnie publikujesz treści w internecie, wystarczy, że się z nami skontaktujesz, a my zrobimy resztę.

Nie, po Twoim dołączeniu do naszej sieci otrzymamy jedynie dostęp do Twojego kanału na YouTubie. Jest on potrzebny naszym specjalistom do codziennej pracy nad rozwojem Twojego kanału. Widoczność i wszystkie funkcje YouTube Studio pozostają dla Ciebie bez zmian, a wszystkie nasze działania na Twoim kanale będą realizowane wyłącznie za Twoją zgodą.

Po dołączeniu do sieci Twoja twórczość wciąż pozostaje w Twoich rękach. Nasza współpraca będzie się opierać na konsultacjach i podpowiedziach, jednak decyzja o ich wdrażaniu zawsze będzie należeć do Ciebie.

Chcesz do nas dołączyć?

Wystarczy, że napiszesz do nas wiadomość!