Andziaks

Kategoria

Lifestyle

Demografia widowni

Kobiety: 91%

Mężczyźni: 9%

Wiek: 18-24 (48%)

Statystyki

Subskrybenci YT: 968000

Obserwujący na Instagramie: 1000000

Andziaks to jedna z najpopularniejszych polskich influencerek. Przez swoich fanów nazywana królową vlogmasów, które co roku przyciągają setki tysięcy widzów.

Andziaks swój kanał na YouTubie założyła kilka lat temu. Od początku publikowała na nim vlogi, które pokazywały jej codzienne życie. Materiały te były przeplatane z haulami zakupowymi, jej pielęgnacyjnymi rutynami czy unboxingami. 

Po latach nadal najpopularniejszym formatem na jej kanale są vlogi z jej zycia - tym bardziej, że Andziaks w międzyczasie została mamą Charlotte, żoną Luki i kilkukrotnie się przeprowadzała. Wielką pasją Andziaks są egzotyczne podróże z całą rodziną, które relacjonuje na swoim kanale – przygotowuje obszerne materiały z każdego wyjazdu. Jej widzowie cenią ją za ambicję, ciepło, szczerość i pozytywne nastawienie. Od kilku lat w grudniu całkowicie poświęca się swojemu kanałowi i przygotowuje vlogmasy, które biją rekordy popularności w kontekście zasięgów. 

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Chcesz podjąć z nami współpracę?

Jeżeli chcesz dołączyć do naszej sieci lub przeprowadzić kampanię z naszymi twórcami – wystarczy, że napiszesz do nas wiadomość!