Family Beauty Box

Kategoria

Lifestyle

Demografia widowni

Kobiety: 93%

Mężczyźni: 7%

Wiek: 18-34 (53%)

Statystyki

Subskrybenci YT: 85 900

Obserwujący na Instagramie: 29 500

Średnie wyświetlenia wideo: 30000

Ania - FamilyBeautyBox, mieszka w Stanach Zjednoczonych z rodziną i stanowi prawdziwą perełkę w świecie lifestylowych kanałów. Jej pasja do dzielenia się codziennością i pozytywną energią przyciąga ogromną popularność oraz zaangażowanie widzów.

Na kanale FamilyBeautyBox, Ania nie tylko dzieli się swoim życiem rodzinnym, ale również oferuje cenne wskazówki z zakresu parentingu, zakupów, aranżacji wnętrz i troski o siebie. Jest nie tylko mama trójki dzieci, ale także pasjonatką zdrowego stylu życia i aktywności fizycznych. W swoich filmach inspiruje widzów do dbania o własne zdrowie i kondycję fizyczną.

Co wyróżnia kanał FamilyBeautyBox, to fakt, że przyciąga on widzów w różnym wieku, w tym też 65+, którzy zawsze znajdą tu wartościowe i wiarygodne rekomendacje produktów. Ania tworzy przyjazne środowisko dla każdego, niezależnie od wieku, inspirując do świadomego życia, opieki nad sobą i rodziną oraz troski o naszą planetę.

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Chcesz podjąć z nami współpracę?

Jeżeli chcesz dołączyć do naszej sieci lub przeprowadzić kampanię z naszymi twórcami – wystarczy, że napiszesz do nas wiadomość!