Aleksandra Żuraw

Kategoria

Lifestyle

Demografia widowni

Kobiety: 94%

Mężczyźni: 6%

Wiek: 18-34 (91%)

Statystyki

Subskrybenci YT: 452 000

Obserwujący na Instagramie: 358 000

Obserwujący na Facebooku: 88 000

Obserwujący na TikToku: 54 400

Średnie wyświetlenia wideo: 7610

Kanał Aleksandry Żuraw można określić jako kompendium wiedzy dla kobiet. Porusza szeroką tematykę beauty, fashion, lifestyle. Ola prezentuje kulisy swojego życia, w którym jest czas na rodzinę, pracę i pasje.

Najpopularniejsze materiały na kanale Oli to vlogi, filmy z pomysłami na oryginalne stylizacje w niewielkim budżecie, DIY, oraz tematyka wnętrzarska. Ola to młoda kobieta, mama, businesswoman, której droga nie zawsze jest łatwa, ale nigdy się nie poddaje. Widzowie poznali ją podczas udziału w „Top Model”, i od tego czasu nieustannie skupia na sobie uwagę mediów. Jej niezwykłe lookbooki zapierają dech w piersiach i sprawiają, że widzowie po prostu nie mogą doczekać się kolejnego materiału Aleksandry. Filmy komercyjne na tym kanale to dopracowane, profesjonalne produkcje. Laureatka Grand Video Awards 2019 w kategorii Branded Content.

Ola swoją popularność przekuwa na wiele działań charytatywnych, często także we współpracy z markami, które chcą pomóc potrzebującym. Właścicielka marki odzieżowej, a także firmy sprzedającej okulary przeciwsłoneczne.

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Chcesz podjąć z nami współpracę?

Jeżeli chcesz dołączyć do naszej sieci lub przeprowadzić kampanię z naszymi twórcami – wystarczy, że napiszesz do nas wiadomość!