Luka

Kategoria

Lifestyle
Rozrywka

Demografia widowni

Kobiety: 90%

Mężczyźni: 10%

Wiek: 18-24 (46%)

Statystyki

Subskrybenci YT: 683000

Obserwujący na Instagramie: 766000

Luka to twórca internetowy tworzący materiały łączące lifestyle z rozrywką.

Głównymi zainteresowaniami Luki jest zdrowy styl życia, treningi personalne oraz podróże. Każdy następny materiał Luki jest dla jego widzów wielką zagadką, dlatego wyczekują ich z niecierpliwością.

W ciągu ostatnich kilku lat Luka został tatą, wziął bajkowy ślub ze swoją wieloletnią dziewczyną Andziaks, zamieszkał w wymarzonym domu. Wszystkimi pięknymi chwilami w swoim życiu dzieli się z widzami, co sprawia, że zbudował wokół swojego kanału wierną i zaangażowaną widownię.

W jego życiu nie ma miejsca na nudę i to też przekłada się na jego kanał – tworzy głównie vlogi i challenge, ale nigdy nie wiadomo, czym następnym razem zaskoczy swoich widzów. Każdy grudzień poświęca na przygotowywanie vlogmasów, które cieszą się ogromną popularnością.

Liczba wyświetleń i komentarzy pod materiałami Luki świadczy o zaangażowanej publiczności i relacji, jaką udało mu się zbudować z widzami.

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Chcesz podjąć z nami współpracę?

Jeżeli chcesz dołączyć do naszej sieci lub przeprowadzić kampanię z naszymi twórcami – wystarczy, że napiszesz do nas wiadomość!