VlogLola

Kategoria

Beauty

Demografia widowni

Kobiety: 85%

Mężczyźni: 15%

Wiek: 25-44 lat (71%)

Statystyki

Subskrybenci YT: 98600

Obserwujący na Instagramie: 104000

Średnie wyświetlenia wideo: 17000

VlogLola to pasjonatka mody, świadomej pielęgnacji, podróży i psychologii pozytywnej. Motywatorka, szkoleniowiec, wulkan energii.

Ola od ponad 10 lat dzieli się wiedzą, inspiruje kobiety i przełamuje tabu. Po godzinach jest zaangażowaną mamą nastoletniej córki i szkoleniowcem.

Uczy kobiety dbania o zdrowie psychiczne i fizyczne. Jest autentyczna i bliska swoim widzom. Uwielbia gotować, eksplorować świat poprzez kulinaria i wyszukiwać okazje zakupowe. Nie podąża ślepo za trendami i ma swój unikatowy, kobiecy styl, z którym utożsamiają się jej widzki.

Widzowie szukają u niej porad modowych, przeglądów sklepów, informacji o kosmetykach i zabiegach pielęgnacyjnych, inspiracji związanych z prowadzeniem domu oraz motywacji do zmian. VlogLola aktywnie promuje region, w którym mieszka (Trójmiasto) i z chęcią dzieli się recenzjami restauracji, gabinetów kosmetologicznych, hoteli oraz SPA.

Przykładowa realizacja: https://www.youtube.com/watch?v=8g9lBqeBW6Q  

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Chcesz podjąć z nami współpracę?

Jeżeli chcesz dołączyć do naszej sieci lub przeprowadzić kampanię z naszymi twórcami – wystarczy, że napiszesz do nas wiadomość!