Love and Great Shoes

Kategoria

Lifestyle

Demografia widowni

Kobiety: 92%

Mężczyźni: 8%

Wiek: 25-34 (48%)

Statystyki

Subskrybenci YT: 188 000

Obserwujący na Instagramie: 144 000

Obserwujący na Facebooku: 58 000

Średnie wyświetlenia wideo: 61500

Justyna i Kasia to duet doskonały. Dziewczyny od przeszło 10 lat prowadzą swój kanał, na którym z lekkością poruszają się w tematyce mody, urody, dekoracji wnętrz czy szeroko rozumianego lifestyle.

Dziewczyny są prawdziwymi mistrzyniami w tworzeniu lookbooków oraz tutoriali makijażowych z przymrużeniem oka. Swój kanał kierują głównie do kobiet takich jak one, które ciągle szukają nowych rozwiązań oraz nie boją się eksperymentować ze swoim wizerunkiem. Przyciągają osoby, które uwielbiają minimalistyczny styl i cenią sobie kobiecość. Formaty związane z wybieraniem stylizacji, wystrojem wnętrz, organizacją szafy czy aktualizacją pielęgnacyjną - są u nich w zdecydowanej czołówce w kontekście zasięgów. Ogromną popularnością cieszą się również vlogi, w których Kasia i Justyna pokazują przebieg swojego tygodnia. Pod koniec 2020 roku Dziewczyny stworzyły swoją kolekcję torebek.

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Chcesz podjąć z nami współpracę?

Jeżeli chcesz dołączyć do naszej sieci lub przeprowadzić kampanię z naszymi twórcami – wystarczy, że napiszesz do nas wiadomość!