Dla twórców

Prowadzisz popularny kanał na YouTube lub dopiero zaczynasz i myślisz, że masz potencjał? Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić

Jesteśmy największą w Polsce siecią wielokanałową YouTube. Świadczymy szereg profesjonalnych usług: zapewniamy opiekę managerską, realizujemy współprace z markami na ich kanałach, doradzamy wizerunkowo, jako certyfikowany partner YouTube pomagamy w kwestiach technicznych i optymalizacji.

Pomożemy Ci w każdym temacie, który dotyczy bardziej efektywnej i zyskownej współpracy.

 

Management

Realizujemy współprace Twórców z reklamodawcami: pozyskujemy sponsorów, produkty i sprzęt do testów i recenzji, organizujemy projekty specjalne i długofalowe kampanie. Doradzamy wizerunkowo i dbamy o kontakty z mediami.

Szkolenia LifeTube Boosters

Prowadzimy cykliczne szkolenia dla naszych Partnerów z zakresu produkcji video, prawa autorskiego, personal brandingu, analityki oraz działalności w mediach społecznościowych.

Content ID

Opiekujemy się treściami Partnerów w zakresie praw autorskich oraz systemu Content ID, pomagamy w kwestiach prawnych.

Pomoc
techniczna

Jako certyfikowany partner YouTube pomagamy szybko i sprawnie rozwiązywać problemy techniczne.

MUSE
i Millward Brown

Wraz z MUSE udostępniamy naszym partnerom zaawansowane narzędzie analityczne pozwalające na śledzenie wszystkich statystyk oglądalności kanału i poszczególnych filmów wideo. Dzięki współpracy z Millward Brown dane o widzach naszych partnerów dostępne są w TGI – badaniu wykorzystywanemu przez największe agencje reklamowe i domy miediowe w Polsce.

2 3 0 0 0 0 0 0 0

Miesięczna
liczba obejrzeń

Optymalizacja
kanału

Pomożemy zoptymalizować Twój kanał, dzięki czemu będzie lepiej pozycjonowany na stronach YouTube, w wynikach wyszukiwania Google, będzie bardziej widoczny i łatwiej będzie go znaleźć w sieci.

W innych
sprawach

Mapa dojazdu